دیگر رسانه ها

images/box2.png

«رشد»، آنچه بود، آنچه باید باشد

روزنامه همشهری در گزارشی به پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد پرداخت: «حالا باید این نکته را درنظر گرفت که با توجه به اینکه جشنواره فیلم رشد، یک رویداد علمی، تربیتی و آموزشی منحصر به فرد است، برگزاری آن برای بسیاری از مخاطبان سینما و فعالان عرصه تعلیم و تربیت جذاب است؛ چه آنها که در داخل کشور فعالیت می‌کنند و چه آنها که در خارج از ایران در این حوزه فعالیت دارند.
images/box2.png

«رشد» جایی برای سینمای سیاه ندارد

جشنواره رشد، قدیمی‌ترین جشنواره فیلم در ایران است و از هفتم آذرماه، پنجاه و دومین دوره آن آغاز می‌شود. در این دوره ۳ هزار و ۴۶۰ فیلم به دبیرخانه رسیده است.
images/box2.png

قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی ایران در مسیر رشد

فیلم کوتاه مخاطبان بالقوه زیادی دارد و اگر بستر نمایشی آن تقویت شود، علاقه‌مندان قطعا از این آثار استقبال می‌کنند و دست‌کم نسبت به تماشای آن کنجکاو هستند. ارزش‌های فیلم کوتاه به مرور زمان بیشتر شده و به‌ویژه در این سال‌ها با شتاب افسارگسیخته، زندگی فست‌فودی مدرن و البته فضای مجازی هماهنگی کاملی دارد و مخاطبانی که شاید در ۲۴ساعت شبانه‌روز وقت کم می‌آورند یا فرصت و حوصله فیلم‌های سینمایی بلند و دو سه ساعته را ندارند با تماشای یکی دو فیلم کوتاه سازگاری بیشتری دارند.
images/box2.png

«رشد» در ایستگاه چهل‌و یکم؛ وقتی «رشد» از شمال تا جنوب تهران را درگیر خود می‌کند

بازخوانی دوره چهل‌و یکم جشنواره فیلم رشد که اکنون در آستانه برگزاری پنجاه‌ودومین دوره این رویداد هنری است نشان می‌دهد این جشنواره در ایستگاه چهل‌و یکم از شمال تا جنوب تهران را درگیر خود کرد.
images/box2.png

جشنواره رشد می‌تواند به عنوان یک رویداد جریان‌ساز ظاهر شود

کارگردان فیلم سینمایی «شب‌بخیر فرمانده» گفت: جشنواره رشد با جریان‌سازی در فضای هنری و آموزشی کشور می‌تواند به عنوان یک رویداد جریان‌ساز ظاهر شود.
images/box2.png

کریمی‌: ‌‌بر ساختاری نظام‌مند برای فیلمساز‌شدن دانش‌آموزان تاکید داریم

‌جایزه ویژه ‌«مدرسه، مبدأ پیشرفت اسلامی ‌ایرانی»، «نشان ویژه معلم» و «نشان شهید علی لندی» به جشنواره رشد اضافه شد/ جشنواره فیلم رشد ‌با «کتاب» گره خورده است‌
1584747359
نشاني دبيرخانه: تهران - خيابان انقلاب - خيابان بهار جنوبي – خيابان سمنان – پلاك 8 – طبقه 2
eff52@roshd.ir