ثبت‌نام و ارسال اثر
جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، قدیمی‌ترین جشنواره فیلم ایران است که بر فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی تمرکز کرده است. این جشنواره به دنبال شناسايي و معرفي برترین تولیدات این حوزه، در عرصه فیلم و سینما با هدف کمک به ایجاد زمینه و بستری جهت هدایت و حمایت تولیدات در سطوح ملی و بین‌المللی برای پشتیبانی از عرصه تعلیم و تربیت اسلامی و انقلابی است. توجه ویژه به مدرسه و فرآیندهای آموزشی و تربیتی آن، به ‌عنوان نهاد مهم تمدن‌ساز و تربیت کننده نسل آینده برای حل مسائل کشور هم از جمله اهداف ویژه این جشنواره است. پس فیلم‌سازان، معلمان و دانش‌آموزانِ فیلم‌ساز، به جشنواره فیلم رشد خوش آمدید!

از جشنواره چه خبر؟

همزمان با آغاز جشنواره، اتفاقات و رویدادهای مختلفی متناسب با جشنواره رخ می‌دهد که شما باید از آنها باخبر باشید. تازه‌ترین خبرها را از این بخش می‌توانید ببینید.
شورای سیاست‌گذاری جشنواره در هر دوره از بین حامیان (وزارت‌خانه‌ها، نهادهای بین‌المللی، سازمان‌ها، دستگاه‌ها، موسسات و نهادهای دولتی و غیردولتی)، مواردی را بر اساس اولویت‌های جشنواره انتخاب کرده و به فیلم‌های برگزیده در این موضوعات، جوایز بخش حامیان را اهدا خواهد کرد. شاید موضوع فیلم شما هم بین موضوعات حامیان باشد و يا اينكه دوست داشته باشيد بر اساس موضوعات براي شركت در جشنواره فيلم توليد نماييد.

موضوعات ویژه حامیان

مشاهده موضوعات
1584747359
نشاني دبيرخانه: تهران - خيابان انقلاب - خيابان بهار جنوبي – خيابان سمنان – پلاك 8 – طبقه 2
eff52@roshd.ir