فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بين‌المللي فیلم رشد
جشنواره بین المللی فیلم رشد
فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بين‌المللي فیلم رشد
جشنواره 48
سازمان پژوهش و برنامه ‌ ريزي آموزشي وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمين جشنواره بين ‌ المللي فيلم ‌ هاي علمي، آموزشي و تربيتي رشد را برگزار می‌نماید.
دوشنبه 28 خرداد 1397
تعداد بازدید: 13590 مرتبه

سازمان پژوهش و برنامهريزي آموزشي وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمين دوره جشنواره بينالمللي فيلمهاي علمي، آموزشي و تربيتي رشد را برگزار مينمايد. به گزارش دبیرخانه مرکزی جشنواره فیلم رشد فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بينالمللی فیلم رشد، شـانزدهمين جشــنواره فرهنگيان و دانشآموزان و چهارمين جشــنواره دانشــجو معلمان فيلمساز اعلام شد.

بر اساس فراخوان اعلام شده فیلم‌سازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می‌بایست تا تاریخ 1397/5/30 فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی www.festival.roshd.ir تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند. فیلم‌سازان محترم می‌توانند یک نسخه از فیلم خود را بر روی DVD به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي واقع در : تهران- خيابان ايرانشهر شمالي- ساختمان شماره 4 وزارت آموزش و  پرورش (شهيد سليمي) - پلاک 270 ارسال و یا تحویل نمایند.

تاریخ برگزاری جشنواره از 25 آبان لغایت 2 آذرماه 1397 در تهران خواهد بود. لازم به ذکر است کد رهگيري هنگامي به متقاضي اختصاص داده خواهد شد که تمامي اطلاعات خواسته شده به صورت صحيح وارد شده باشد.


جهت تکمیل فرم فراخوان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رسانه ها
فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بين‌المللی فیلم رشد