اولين جلسه هم‌انديشي پنجاه‌ودومين جشنواره فيلم رشد با حضور دبير جشنواره
اولين جلسه هم‌انديشي پنجاه‌ودومين جشنواره فيلم رشد با حضور دبير جشنواره
نشست هم‌اندیشی معاونان و مديرگروه‌هاي معاونت فناوري آموزشي با دبير جشنواره پنجاه‌ودوم برگزار شد .
يکشنبه 11 ارديبهشت 1401
تعداد بازدید: 85 مرتبه

به گزارش دبيرخانه دائمي جشنواره بين‌المللي فيلم رشد صبح روز يكشنبه يازدهم ارديبهشت‌ماه 1401 نخستين جلسه هم‌انديشي مسئولان اجرايي جشنواره فيلم رشد با حضور دبير اين دوره از جشنواره در محل دفتر انتشارات و فناوري آموزشي برگزار شد.

در اين نشست كه با حضور شهابلو(معاون توليد و انتشار مجلات رشد)،‌ شكرريز(معاون فناوري آموزشي)،‌ مالمير(رئيس گروه جشنواره بين‌المللي فيلم رشد)،‌ گلستان(رئيس گروه توسعه رسانه‌هاي ديداري و شنيداري) و ابراهيمي(رئيس گروه توسعه و كاربرد نرم‌افزار) برگزار گرديد، ابتدا هر يك از حاضران نظرات و توضيحات حاصل از تجارب خود را در ادوار گذشته بيان نمودند و آمادگي كامل خود را براي همكاري با دبير اين دوره از جشنواره اعلام كردند.

در ادامه اين نشست صادق يزداني دبير پنجاه‌ودومين جشنواره بين‌المللي فيلم رشد ضمن تقدير و تشكر از اعتماد سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي به‌خاطر انتصابش به دبيري اين دوره از جشنواره، به دوران آشنايي‌اش با جشنواره فيلم رشد از سال‌ها قبل اشاره نمود و از فعاليت‌هايي كه در طول روزهايي گذشته در خصوص برگزاري جشنواره در دوره جديد انجام داده است؛‌ سخن گفت. وي خاطرنشان نمود كه بهانه اصلي شكل‌گيري اين جشنواره كهن از ابتدا دانش‌آموزان بوده‌اند و دانش‌آموزان به عنوان مخاطبين اصلي جشنواره فيلم رشد به اندازه شركت‌كنندگان در جشنواره حائز اهميت هستند. وي همچنين اظهار اميدواري نمود كه با ياري و همدلي همه همكاران و مسئولان دفتر و سازمان بتواند مسئوليت محوله را به خوبي انجام دهد و در راستاي اهداف جشنواره تلاش نمايد.

توجه به روندنماي برگزاري پنجاه‌ودومين جشنواره فيلم رشد و انجام به موقع مقدمات برگزاري جشنواره، تعيين تاريخ افتتاحيه و اختتاميه جشنواره، دعوت از دبيران، مجريان و كارشناسان اسبق جشنواره فيلم رشد جهت همكاري از جمله موضوعاتي بود كه در اين نشست مورد بحث و بررسي قرار گرفت.