دریافت 168 فیلم از 26 کشور اسلامی در هفته دوم فعالیت دبیرخانه فیلم رشد
دریافت 168 فیلم از 26 کشور اسلامی در هفته دوم فعالیت دبیرخانه فیلم رشد
حضور95 کشور جهان در هفته دوم انتشار فراخوان پنجاه ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد
شنبه 27 شهريور 1400
تعداد بازدید: 245 مرتبه

به گزارش دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، در پایان هفته دوم انتشار فراخوان پنجاه و یکمین دوره جشنواره فیلم رشد، 1100 فیلم از 95 کشور جهان برای دبیرخانه فیلم رشد ارسال شده است.

افسانه هنرور مسئول کمیته جذب آثار خارجی در این خصوص اعلام نمود: «تا صبح روز ‌شنبه بیست و هفتم شهریور ماه 1100 فیلم خارجی از 95کشور جهان برای دبیرخانه جشنواره فیلم رشد ارسال شده است که بیشترین آثار به ترتیب از کشورهای، هند، ایتالیا، روسیه، آمریکا، ترکیه، برزیل، فرانسه، اسپانیا، مصر، کره جنوبی، آلمان و چین می‌باشد. از این تعداد 168 اثر از 26 کشور اسلامی بوده است. در جمع کشورهای اسلامی بیشترین آثار به ترتیب از کشورهای ترکیه، مصر، بنگلادش، قزاقستان، ازبکستان، عراق، پاکستان، اندونزی و افغانستان و کمترین تعداد از کشورهای فلسطین، بحرین، آذربایجان، الجزایر، عمان، عربستان و امارات متحده عربی می‌باشد.»

فراخوان پنجاه و یکمین دوره این جشنواره فرامرزی از روز سه‌شنبه نهم شهریورماه به چهار زبان فارسی، عربی، فرانسوی و انگلیسی منتشر شده و علاقمندان تا پانزدهم مهرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت eff.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آئین‌نامه جشنواره فیلم رشد، از دو روش زیر نسبت به ثبت نام و تحویل آثار خود اقدام نمایند.

الف) تکمیل فرم شرکت در جشنواره و بارگذاری لینک اثر در سامانه eff.roshd.ir

ب) تکمیل فرم شرکت در جشنواره، دریافت کد رهگیری و ارسال اثر  بر روی لوح فشرده به نشانی :

تهران- خيابان ايرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر-  پلاک 270 - دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشی

شماره تلفن‌های دبیرخانه فیلم رشد : 87196563 87196557  - 88301479 (021) در روزهای فعال از ساعت 8 صبح تا 14 آماده پاسخگویی به سؤالات شرکت کنندگان می‌باشد.

همچنین نشانی الکترونیکی eff.roshd@oerp.ir آماده دریافت پیام‌های مکتوب فیلم‌سازان محترم ‌خواهد بود.