اولین جلسه برنامه‌ریزی پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در سال 1400
اولین جلسه برنامه‌ریزی پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در سال 1400
نخستین جلسه تصمیم‌گیری در خصوص آغاز فعالیت‌های پنجاهمین و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد برگزار شد.
شنبه 21 فروردين 1400
تعداد بازدید: 339 مرتبه

به گزارش دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، نخستین جلسه تصمیم‌گیری در خصوص جمع‌بندي و تكميل فعاليت‌هاي مربوط به پنجاهمين جشنواره فيلم رشد و نیز آغاز فعالیت‌های پنجاهمین و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در سال 1400 برگزار شد.

این جلسه عصر روز چهارشنبه 1400/1/18 با حضور دکتر محمدی مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، مهندس شکرریز معاون دفتر انتشارت و فناوری آموزشی، مالمیر رئیس گروه جشنواره فیلم رشد و تنی چند از کارشناسان در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

محمدی در آغاز این جلسه از کارشناسان دبیرخانه فیلم رشد و سایر همکارات دفتر در خصوص برگزاری پنجاهمین جشنواره فیلم رشد که در شرایط سخت کرونایی سال 1399 انجام شد، تقدیر و تشکر نمود و تأکید کردند که مقدمات پنجاه و یکمین جشنواره فیلم رشد باید هر چه سریع‌تر، در نیمه دوم فروردین ماه با همت و تلاش مضاعف برنامه‌ریزی و مدیریت شود. 

اعلام فعاليت‌هاي باقيمانده از جشنواره پنجاهم، اقدامات لازم و ضروري در نيمه دوم فروردين‌ماه جاري از جمله تعیین اعضاي پيشنهادي جهت تشکیل شوراي سياستگذاري پنجاه و يكمين جشنواره فيلم رشد و تعیین افراد پیشنهادی برای دبیری دوره پنجاه و یکم از جمله موضوعات و مصوبات این جلسه بود.